Flyboarden.nl forum

Algemeen => Flyboarden / Mountainboarden => Topic gestart door: Rowin op 01 februari 2011 16:13

Titel: Landboard merken
Bericht door: Rowin op 01 februari 2011 16:13
He Allemaal,

Bij deze een lijstje van alle flyboardmerken die er zijn;

•   Blue Earth Mountainboards: www.bluearthatb.com (http://www.bluearthatb.com)  
•   Custom Kite(land)boards: www.customkiteboard.com (http://www.customkiteboard.com)
•   D-EX (DesignExtreme): www.design-extreme.co.uk (http://www.design-extreme.co.uk)
•   Flame Offroadboards: www.flame-offroadboards.com (http://www.flame-offroadboards.com)
•   Flexifoil FlexDeck: www.flexifoil.com (http://www.flexifoil.com)
•   Ground Industies Dirtboards: www.groundindustries.com (http://www.groundindustries.com)
•   Kheo Boards: www.kheoboards.com (http://www.kheoboards.com)  

Titel: Re:Landboard merken ;
Bericht door: Rowin op 01 februari 2011 16:14
•   Kite Decks: www.kite-deck.com (http://www.kite-deck.com)
•   Libre Dragonboards: www.libre.de (http://www.libre.de)  
•   MBS Europe: www.mbseurope.com (http://www.mbseurope.com)
•   MBS Mountainboards: www.mbs.com (http://www.mbs.com)
•   Next Boarding: www.next-boarding.de (http://www.next-boarding.de)
•   Scrub Mountainboards: www.scrubboards.co.uk (http://www.scrubboards.co.uk)
•   Trampa Boards: www.trampaboards.com (http://www.trampaboards.com)



Als jullie er nog meer weten, zet hem dan in dit topic erbij, zodat we het altijd hier kunnen terugvinden :)
Titel: Re:Landboard merken
Bericht door: Dennis flyboard op 01 februari 2011 16:32
en nosno? dat is toch ook land / mountainboard merk?
Titel: Re:Landboard merken
Bericht door: Dennis flyboard op 01 februari 2011 16:34
en niet te vergeten, RKB boards, is m'n eerste en huidige boardje.
RKB = Radsail Kite Boarding

Titel: Re:Landboard merken
Bericht door: Dennis flyboard op 01 februari 2011 16:35
linkje van RKB http://en.radsails.com/mountainboards/ (http://en.radsails.com/mountainboards/)
en linkje van nosno, maar nosno is eigenlijk meer mountainboard gericht: http://www.nosno.com/ (http://www.nosno.com/)
Titel: Re:Landboard merken
Bericht door: Reiseleiter op 18 april 2011 22:27
Germany:
Zebra Kite: http://www.zebrakites.com/index.php?id=12 (http://www.zebrakites.com/index.php?id=12)
N:XT Boarding Generation: http://www.next-boarding.de/ (http://www.next-boarding.de/)
Anarkite: http://www.anarkite.de/ (http://www.anarkite.de/)
Two Sports: http://www.two-sports.com/ (http://www.two-sports.com/)

Down Under:
Munro Boards: http://www.munroboards.com/index.php (http://www.munroboards.com/index.php)
Titel: Re:Landboard merken
Bericht door: Marijn op 25 mei 2011 21:07
Flexboardz (US), beetje vreemd maar rijdt wel grappig.

En voor de echt sicke carbon goodness; X-shape (Fr)
Titel: Re:Landboard merken
Bericht door: mojos op 17 april 2012 16:04
Idd dennis flyboard  RKB ook goede bords voor beginners
Titel: Re: Landboard merken
Bericht door: Emilio14 op 17 september 2012 16:11
hey, kan je ook met een mountainboard flyboarden???
Titel: Re: Landboard merken
Bericht door: 1UP op 17 september 2012 16:29
Ja dat kan zeker.
Eigenlijk is het hetzelfde alleen een andere naam.
En hoogstens zitten er heelstraps op die je er vaak zo af haalt.
Titel: Re: Landboard merken
Bericht door: Emilio14 op 18 september 2012 19:14
oke thnx  (YY)